whatsapp

ANINDA TEKLİF AL

Size özel teklif hazırlayabilmemiz için hizmetinizi berlirleyip formu eksiksiz doldurunuz...

 • 0 (534) 955-4856

  Apartman Temizlik Fiyatları İzmir

  Yazı Boyutu

  Apartman Temizlik Fiyatları İzmir. 2014 yılından bu yana faaliyet veren şirketimiz sizlere en iyi ve kaliteli hizmet sunmaktadır. İzmir‘de hizmet vermekte olan şirketimiz, işinde uzman haline gelmiş eğitimli ve uzun seneli tecrübelere sahip personelimiz ile “Güvenilir bir temizlik hizmeti için hizmetinizdeyiz” sloganı öncülüğünde siz değerli müşterilerimize hizmet etmek amacı ile kurulmuştur.MİES Temizlik Şirketi, Temizlik Şirketleri sektöründe kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimseyen firmamız her koşulda müşteri memnuniyetini ön planda tutar.

  Apartman Temizlik Fiyatları İzmir
  Yenilik, kalite ve hizmet açısından bölgesinin temizlik ve halı yıkama sektöründeki en iyi firması olmak; temizlik ve halı yıkama ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek;bu sayede müşterilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olmaktır.

  İşinde uzman ve tecrübeli personelleri ile günümüzün teknojisi temizlik ekipmanları ile hizmet veren Beyaz Temizlik,eksiksiz hizmet anlayışı içerisinde sunmak; İnşaat sonrası temizlik, taşınma öncesi / sonrası temizlik, İş yeri / ofis temziliği ve diğer temizlik hizmetleri ile ilgili her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vererek, her koşulda müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Her geçen gün daha fazla sektöre hizmet veren firmamız evrensel ticaret hayatında daha kaliteli,hızlı ve ekonomik hizmet vermeyi amaçlamaktadır.